درباره ما

دکتر آرش محمدی توفیق

دکتر آرش محمدی توفیق در سال 1384 از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، بیمارستان شهدای تجریش در رشته جراحی عمومی فارغ التحصیل شد.

وی در همان سال در امتحانات دانشنامه (بورد) در رشته جراحی، رتبه برتر کشوری را کسب کردند و بلافاصله بعد بعنوان عضو هیئت علمی و استادیار تمام وقت، جذب گروه جراحی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شدند.

دکتر توفیق در همان زمان موفق به اخذ بورس تحصیلی برای خارج از کشور شدند و با یک ماموریت تحصیلی از طرف دانشگاه به فرانسه رفتند تا در رشته جراحی عروق در بیمارستان پیتیه-سلپریه پاریس که زیر مجموعه دانشگاه پاریس 6 یا دانشگاه پیر ماری کوری میباشد، به تحصیل ادامه دهند.ایشان از سال 2005 تا سال 2007 در دپارتمان جراحی عروق این بیمارستان که زیر نظر پرفسور کیفر از برجسته ترین جراحان عروق دنیا اداره میشد، دوره پیشرفته جراحی عروق یا فلوشیپ را گذراندند.

1

دکتر آرش محمدی توفیق

دکتر آرش توفیق در بازگشت در بیمارستان امام حسین تهران وابسته به دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی مشغول به كار شدند و به تدریس و آموزش دستیاران تخصصی پرداختند. ایشان در سال ١٣٩٠ با تعداد بالای مقالات علمی پژوهشی به درجه دانشیاری ارتقا یافتند و از آن تاریخ علاوه بر وظایف دانشگاهی در بیمارستان كسری تهران نیز مشغول به كار شدند.

دکتر توفیق در سال ١٣٨٧ بعنوان یكی از اولین متخصصین كشور، فرآیند درمان واریس با لیزر و دیگر روش های درمان واریس را پس از دریافت سرتیفیکیت، در کلینیک تخصصی درمان واریس خود ارائه داده و می دهند. ایشان از آن موقع تابحال پیش از ٣٠٠٠ بیمار را به این روش درمان کرده اند.
دکتر توفیق در حال حاضر عنوان سردبیری مجله انگلیسی زبان و بین المللی كاربرد لیزر در پزشكی
Journal of lasers in medical sciences كه از انتشارات دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی است را بر عهده دارد.